Vakkorama Paper | Enerjisi Brezilya’dan
4597
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4597,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Brezilya esintili: Amenapih cazibesi

 

Rio seyahatinde tanışmalarıyla, deniz kabukları, Copacabana, mutlulukla ilintili renkler ve bahia kurdelelerini imza aksesuarlara dönüştüren Parisli ikili Jenny ve Delphine’nin hazır giyim koleksiyonlarını sundukları Amenapih, enerjisi yüksek bir marka.

 

Ünlü aksesuar markaları Hipanema’nın tersten okunuşu ve onlara göre bir yansıması; hatta bir tamamlayıcısı. Brezilya’nın egzotik cazibesi gibi etnik, renkli, zevkli ve pozitif enerji yayıyor.

 

Çantanızda ya da boynunuzda taşıyabileceğiniz özel baskılara sahip eşarplar, aksesuar detaylı ipli, fırfırlı ve straplez bikiniler, tulum ve buluzlar ve daha fazlasını Vakkorama’da tıkla, keşfet.

 

Tatil bavulu hazırlığındaysanız, not düşelim. Amenapih’in beyaz, hardal ve terracotta pembe renklerdeki straplez ve aksesuar detaylı Myswim bikinileri güneş banyonuz için yeni favoriniz (ve parıltınız) olmaya aday.