Vakkorama Paper | Bu İsveç yapımı bir çanta değil, bir to-go sergi
5534
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5534,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Bu İsveç yapımı bir çanta değil, bir to-go sergi

 

Swedish Design Museum’un, İsveç’i konu edinen yeni sergi projesi bu kendine has kültürü gezmenin ve keşfetmenin bugüne dek tasarlanmış en iyi yolunu sunuyor. Kişisel bir rehber olarak kullanabildiğiniz, proje için tasarlanan çanta bunun ispatı. Sürdürülebilir minimal tasarımlar geliştiren Sandqvist markasının imzasını taşıyan çanta, İsveç stili tasarımlar aracılığıyla kültürü ve yaşam stilini bir çantada buluşturuyor.

 

Müzenin bu sergi fikrini ateşlemesinde, şu görüş etkili olmuş: İsveç’in tasarım anlayışıyla gerçek bir deneyim yaşamanız için onu incelemek yeterli değil. Kullanmalı, dokunmalı, koklamalı ve yaşamalısınız. Bir çantayla bu deneyimi taşınabilir bir sergiye dönüştüren Swedish Design Museum, nitelikli bir İsveç turu için “Swedish Design Museum To Go” rotalarını öneriyor.

 

Örneğin Batı’da kahvesiyle ünlü Fika kültürü, deniz esintisi, tırmanış var. Güneyde bisiklet, Malmö manzaraları, doğuda botanik maceralar, galeri turu, banyo ve sauna… İsveç’in kuzeyi, güneyi, batısı ya da doğusu, gideceğiniz bölgeye göre “walk-in galeri” deneyim ve manzaralarınızı bu adresten oluşturabilirsiniz.

Category
LIFESTYLE