Vakkorama Paper | Camdan cama insan manzaraları
5583
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5583,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Camdan cama insan manzaraları


Litvanyalı düğün fotoğrafçısı Adas Vasiliauskas işsiz geçen karantina günleri için kendine bir uğraş buldu. Drone’u ile komşularının ve arkadaşlarının evlerine doğru süzülen Vasiliauskas, ev-içi hayatlardan karelerle çarpıcı ve eğlenceli bir seri üretti.

 

Seri için Vasiliauskas “Can sıkıntısından beni tanıyan ve drone’umdan rahatsız olmayacak arkadaşlarım ve komşularımla başladığım bu seri zamanla tanımadığım insanların “bizi de çek!” dediği bir göreve dönüştü. İnsanları böyle bir dönemde neşelendirmek ve yalnız olmadıklarını onlara hissettirmek en büyük motivasyonum oldu” diyor.

 

Sabah kahvaltı hazırlığı, güneşlenme seansı, ev içi çocuklarla eğlence saati ve daha fazlası için fotoğrafçının Litvanya’dan karantina günlüğünü galeride sola kaydırarak keşfedebilirsiniz.

Category
SEYAHAT & ŞEHİR, V/NOW