Vakkorama Paper | Çevrimiçi günlükleri: Bağlantıyı koparmayın
5554
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5554,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Çevrimiçi günlükleri: Bağlantıyı koparmayın

 

Evlere çekilme başladığından beri haliyle herkes daha çok çevrimiçi zaman geçiriyor.
Çalışmak, arkadaş gruplarıyla video call, tüm iş ve sosyal ortamımız online’da.

 

Geçtiğimiz bir haftada en çok kullanılan programlarda biz de online’dık.

 


Akşamları arkadaş gruplarıyla video seanslarına dönüşen Google Hangouts, gün boyu iş yazışmaları için sık kullanılan platformlar arasında. Skype ve Zoom, ofisle çoklu katılımlı video konferanslar için sürekli ekranımızda açık. Slack ise iş amaçlı iletişim kanallarından biri olarak kullanımda. Projeye göre farklı kanallar ve gruplar açıp haberleşme kanallarınızı konuya özel hale getirebiliyorsunuz.

 


Office Teams, Trello
ve Super Productivity de online iş takibi için tercih edilen farklı aşamalarla süreci görüntüleyebildiğiniz, revize notlarınızı ilgili kişiyi tagleyerek iletebildiğiniz özellikler sunan en popüler üç uygulama.

 

Whatsapp grupları, söylemeye gerek yok –tüm güncel haberler için sürekli aktif.
Mecra olarak sorumluluğu ele alan Whatsapp, hazırladığı sayfayla salgın sırasında iletişim metodlarını doğru ve etkili kullanabilmenin yollarını sunuyor. Sayfada, En güncel resmi sağlık bilgilerini takip etmeniz için doğru kaynaklar, sorumlu bir şekilde paylaşım yapmanın yolları, yalan yanlış yayılan söylentilerin ve panik ortamının önlenmesi vb. konularda basit ve aydınlatıcı bölümlerin yer alıyor.

Category
TEKNOLOJİ