Vakkorama Paper | Çin’den bir el kitabı: Savaşımız daha yeni başladı
5571
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5571,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Çin’den bir el kitabı: Savaşımız daha yeni başladı

 

Çin tedbirlerini, yapılması gerekenleri, Corona virüsününün tüm aşamalarını bir el kitabına dönüştürdü. COVID-19 Teknoloji Merkezi’nin websitesinden (ilave bilgiler için buradan takibe alabilirsiniz) paylaşılan açık kaynak, Zhejiang Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesindeki doktorlar tarafından hazırlandı. İçindekilerden kısaca bahsetmek gerekirse, virüsü önleme, kontrol için yapılabilecekler, izolasyon alanı yönetimi, personal yönetimi, tanı ve tedavi, hastalar için tıbbi tavsiyeler gibi başlıklar içeren kitap öncelikli olarak sağlık personeli için hazırlansa da, hastalığa karşı bilinçlenmek isteyen kişiler için de kapsamlı bilgiler içeriyor.

 

Pek çok farklı dilde erişime açılan kaynağı okuyun, paylaşın.

 

Türkiye’den gönüllü uzman doktorların çevirisiyle yayınlanan el kitapçığını indirmek için tıklayın.

 

Wuhan’daki koruma ve tedavi merkezinden Dr. Wang Zhou ve meslektaşlarının yayınladığı bir diğer COVID-19 yayını da kindle ve e-book olarak satışta. İncelemek için tıklayın.

Category
V/NOW