Vakkorama Paper | Co-creatıon: 3 Boyutlu AR destekli uzaktan çalışma aracı
5906
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5906,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Co-creation: 3 Boyutlu AR destekli uzaktan çalışma aracı

 

Geleceğin çalışma şekli olarak kalıcı hale geleceğine artık kesin gözüyle bakılan uzaktan çalışma sistemleri için yeni nesil icatlar yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı. Co-creation bunlardan biri, yaratıcı endüstrilerin sanal gerçeklik ortamında buluşup birlikte çalışabildiği bir tasarım platformu.

 

Gravity Sketch tarafından geliştirilen bulut üzerinden çalışan collaboration aracı Co-Creation’da bir VR başlığı aracılığıyla proje ekibinizle sanal çalışma ortamına adım atabiliyorsunuz. Bulut üzerinden çalışan uygulama, özellikle de yaratıcı endüstriler için etkili bir çalışma alanı yaratıyor. Çizim ve modelleme yapılabilen ortamda, kod satırları ve komutlar tanımlamak yerine doğrudan ellerinizi kullanarak tasarıma uygulayabiliyorsunuz. Gerçek boyutlarda modelleme gibi özelliklere sahip uygulama, gerçeğe yakın bir çalışma deneyimi sunuyor.

 

Halihazırda Reebok, Ford Nissan gibi markaların tasarım ekipleri tarafından kullanılan uygulama, artık 30 günlük ücretsiz deneme süresiyle herkesin kullanımına açık. Beta versiyonuna geçiş içinse bir bekleme listesi mevcut.

 

 

 

Category
TEKNOLOJİ