Vakkorama Paper | Daha 17’ymiş: Genç Kanye’nin yaratıcı dünyası ve resimleri
6510
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6510,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Daha 17’ymiş: Genç Kanye’nin yaratıcı dünyası ve resimleri

 

Bir komple sanatçı olarak Kanye West’in resim portfolyosu ortaya çıktı. Geçtiğimiz Mart ayında PBS’in Antiques Roadshow’unda sergilenen ve West’in genç yaşında ortaya çıkardığı eserleri, yeni evlerine girmek üzere.

 

Washington’da yaşayan Vinoda Basnayake adında bir avukat, Kanye West’in çalışmalarının yeni sahibi oldu. Eserlere ödenen fiyat açıklanmasa da, eserlerin maliyetinden ziyade incelikli ve karakteristik birer çalışma olmaları daha çok dikkat çekiyor –meraklısına: 95 tarihli dört çalışma için 23.000 dolar değer biçildiği konuşuluyor. Yakın geçmişte Kim Kardashian’ın kızları North’un bir çizimini paylaştığı ve ne kadar ses getirdiğini düşününce, bir de Kanye’nin bu çalışmalarını hatırlayınca, sofistike sanat üretiminin West ailesinin genetiğinde olduğuna iyice ikna oluyoruz.

 

 

 

Category
KÜLTÜR-SANAT