Vakkorama Paper | DogGO: Donanımlı köpek gezdirme app’i
4615
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4615,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

DogGO: Donanımlı köpek gezdirme app’i

 

Köpek sahiplerinin en büyük yardımcılarından biri, köpek gezdiriciler. Nişantaşı’nda tasmaları birbirine bağlı olarak gezdirilen köpek gruplarını görmüşsünüzdür. Bunun gibi geçtiğimiz on yılda münferit olarak mahallelerde yayılan köpek gezdiriciliği dünyada olduğu gibi Türkiye genelinde de yaygınlaşan artık app’lerle hizmet kalitesini, güveni hem de donanımını artırdı.

 

Uygulamalar arasında DogGO, donanımlı hizmetiyle ve sosyal sorumluluk misyonuyla önplana çıkıyor. Elde edilen gelirin bir miktarını hayvanların korunması, sahiplenilmesi ve iyi şartlarda hayatlarını sürdürmeleri için çalışmalar yapan Pati Birliği, BUPaws, ÇakBiPati gibi derneklerle paylaşıyor.

 

Köpeklerin tek olarak gezdiridiği DogGO aracılığıyla anlık, aylık ve paket olarak karşılıklı çalışma koşullarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebiliyorsunuz. IBPSA üyesi olan tecrübeli köpek eğitmenleri tarafından verilen oryantasyonu başarıyla tamamlayan Walker’larla (köpek gezdiricileriyle) çalışan uygulama köpeğinize konum, kilo ve karakterine uygun gezdiriciler atanıyor.

 

45 dakikalık gezdirme süresi, gezdirme anında GPS ile takip edebilme hatta gezdirme anında çiş, kaka bildirimleriyle fotoğraf talebi de mümkün. Ücretsiz tanışma yürüyüşü planlayarak DogGO ailesiyle tanışabilirsiniz.

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN