Vakkorama Paper | Dreamın’ of Summer: A Happy Place
5767
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5767,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Dreamin’ of Summer: A Happy Place

 

Tatil hayallerini erteleyenler üzerinde sakinleştirici ve iyileştirici bir etkiye sahip olan PSC’nin ‘A Happy Place’ koleksiyonuna ait parçaların ortak paydası; sizleri mutlu olduğunuz yerlerde iyi hissetiren bir yolculuğa davet etmesi.

 

Ikat desenli flare pantolonlar ve şortlar, gök kuşağı renkli parçalar, yamalı kot ceketler, renkli boncuklarla süslenmiş aksesuarlar, canlı renkleri ile fark yaratan mayolar…

 

PSC’nin alışılagelmiş mottoları ve çarpıcı grafikleri ile bu yaz da dikkat çekici. Tatil düşleri ve yaz neşesi PSC’nin yaz koleksiyonunda buluşuyor.

 

Yıldızları sırtınızda taşıyabileceğiniz Star Blazer, drive-in sinema, gece yürüyüşü ve açık hava etkinliklerinde yanınıza almak için az biraz esintiyi heyecanla karşılayacağınız, favori bir parça.

 

PSC’nin mutluluk vaad eden koleksiyonunu şimdi tıkla, keşfet.