Vakkorama Paper | Duck boots (kalp) Biz!
5436
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5436,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Duck boots (kalp) Biz!

 

Manu Atelier’in karakteristik topuğu ve burnuyla ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken duck boot’larından gözümüzü alamıyoruz.

 

Aslında duck boots, Manu hakkında övgüyle konuşmamız için ilk sebep değil. Beste ve Merve Manastır kardeşlerin 2014’ün başında hayata geçirdikleri Manu Atelier, son yıllarda adını çanta ve ayakkabı tasarımlarıyla dünya çapında duyurdu. Manuspeople adında birleşen hayranları arasında Blanca Miro, Jeanette Madsen, Chloe Harouche, Jessie Bush ve Bettina Looney gibi isimler var.

 

Şehrin renklerinden ilham alan rahat topuklu botlar, stilinizi baştan yaratıyor. İster jean, ister blazer ceketle, gündüz ya da gece programlarına taşıyabileceğiniz; hemen her koşulda ve her tarzla birlikte giyebileceğiniz bir tasarıma sahip. Duck boots’u en özel kılan yanı da bu. Adını ördeğe benzer tasarımından alan tasarımlar, farklı renklerde deri seçenekleriyle Vakkorama’larda ve vakkorama.com.tr’de. Tıkla keşfet.