Vakkorama Paper | Dünyanın (neredeyse tüm) Yemek Tarifleri burada!
6238
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6238,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Dünyanın (neredeyse tüm) Yemek Tarifleri burada!

 

‘Cookbooks ve Home Economics’ koleksiyonu ile dünya tarihinden binlerce yemek kitabını, tarifi ücretsiz olarak kullanıma açıldı!

 

Dünyanın damak tadı nasıl gelişti? Hangi tarifler klasikleşti, hangileri tarihe karıştı? ve daha pek çok başlıkta merakınızı giderebileceğiniz, dünya yeme-içme tarihinden 1500’lerden 2017’ye kaynakların erişime açıldığı koleksiyonda Beyaz Saray tariflerinden, İtalya’dan Çin’e anne tariflerine günbatımı ve Pazar yemekleri için fikirlerden Kaliforniya’dan Tayland’ın eski sokak tariflerine pek çok seçenek bulmanız mümkün.

 

Dileyenlere mutfak tüyoları C.I.A.’den

 

‘Cooking Secrets of the C.I.A.’ kitap serisi, koleksiyonun şüphesiz en dikkat çeken kaynakları arasında. Buradaki CIA gizli servis değil, Culinary Institute of America olsa da bu kitapla birlikte birtakım sırları açığa çıkardığını iddia ediliyor. En iyi saklanan sırlar ve püf noktalar, 60’dan fazla çarpıcı mevsim tarifiyle birlikte bu yayında.