Vakkorama Paper | Earth Is Callıng: Reduce, reform and react
6524
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6524,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE

Earth Is Calling: reduce, reform and react

 

Evimiz yeryüzü, gezegenimiz dünya için tüketimini azalt, bakışını değiştir ve karşılık ver! Vakkorama yeni koleksiyonuyla birlikte yüzünü yeniden yeryüzüne dönüyor. Mevsim geçişiyle birlikte alışkanlıklarınızı değiştirmek ve daha sürdürülebilir bir dünya için etkili adımları araştırdık. Kitap, podcast ve daha fazlasıyla dünya gönüllüleri bu başlıkta toplanıyor.

 

Hande ve Mehmet ile Havadan Sudan Podcast

Havadan Sudan Podcast, haftalık yayınıyla es geçmeden kulak verdiğimiz programlardan. Fosil yakıt kaynaklı hava kirliliğinden Elon Musk’ın en son projelerine, vegan diyetlerinden komposto üreten çöp öğütücüye, hemen şimdi Power App’i açıp dünyamız ve geleceğimiz hakkında çeşitli alanlardan dikkat çekici başlıklara kulak verin.

 

PEPPYTHINGS Çelik Termos

Plastik tüketimini azaltıp PEPPYTHINGS’in paslanmaz çelik termosuna geçin, modern tasarımı ile hem günlük kullanımda hem de doğada yapacağınız yolculuklarda yanınızdan hiç ayırmayın.

 

Max La Manna

Max, 500 bin takipçiyi aşan Instagram kanalında gıda israfının önüne geçmek için birbirinden lezzetli tarifler paylaşıyor, kitaplar yazıyor ve programlar üretiyor. Bize takip olup ona ortak olmak düşüyor.

 

The Sound of Mountains

Guerel Sahin’in kitabı, Alplerin vahşi doğasında ve deniz seviyesinin binlerce kilometre üstünde, yeniden doğmanın ne anlama geldiğini fotoğraflar ve anektodlarla anlatıyor.