Vakkorama Paper | Evcil dostlarımız için acil durum çantası
5011
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5011,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Evcil dostlarımız için acil durum çantası

 

Evcil dostlarınız için de bir acil durum çantanız olmalı. Hatta mümkünse biri evde, biri aracınızda.

 

Su ve yiyecek bu çantanın da temel malzemelerinden. Alerji vb. durumlar ya da diğer kronik rahatsızlıkları için kullandığınız bir ilaç varsa o da mutlaka çantada bulunmalı. Gazlı bez, dezenfekte edici bir solüsyon, burun spreyi ve göz damlasının yanı sıra ilk yardım çantanıza ilave etmeniz gerekenler için veterinerinize danışın.

 

Sahipliğinizi kanıtlayan ve aşılarını belgeleyen dökümanların (fotoğraflı karnesi vb.) birer kopyası da bu çantada bulundurmalısınız. Tasma, kayış, battaniye ve küçük hayvanınız varsa mümkünse katlanabilir bir taşıma çantası da ilave etmeyi ihmal etmeyin. Veterinerlerin acil bir durumu beklemeden, kaybolma gibi durumlarda yerini tespit edebilmeniz için de evcil hayvanlarınıza mikroçip ve kimlik etiketleri taktırmanızı önerdiklerini de son olarak not düşmüş olalım.

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN