Vakkorama Paper | Fransız öpücüğü: DJ Claude Monnet
4354
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4354,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/NOW

Fransız öpücüğü: DJ Claude Monnet

 

Fransa’da house ve elektronik müziğin en saygın DJ ve prodüktörlerinden Claude, bugüne dek Le Queen, Le Palace ve Les Bains Douchers gibi kulüplerdeki performanslarıyla adından sıkça söz ettirdi. Aynı zamanda elektronik müziği farklı soundlarıyla dünyaya yayan SSOH ve Analog plak şirketlerinin kurucusu.

 

Keşifleri ve genç yeteneklere desteğiyle müzik dünyasının önemli adamlarından biri olan DJ Claude Monnet, yirmi yıldır müzik yapıyor ve bir süredir Londra’dan Singapur’a müziğiyle dünyayı geziyor. Dünyayı gezmediği zamanlarda kendisine, Paris’in über cool kulübü The Rex ya da Ibiza’da Pacha ve Amnesia’da denk gelebilirsiniz.

 

Bu hafta ise ünlü Fransız DJ’in programında İstanbul var. DJ Claude Monnet, 6 ve 7 Mart’ta 20:00’de Vakkorama Café Zorlu’da DJ kabinine geçiyor. Kendisinden eklektik, danslı bir gece bekliyoruz.

 

Baharın gelişini kutlamaya bekleriz.

 

Online rezervasyon ve canlı dinlemek için tıklayın.