Vakkorama Paper | Geliyorlar: Ocak 2021 müzik takvimi
6378
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6378,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Geliyorlar: Ocak 2021 müzik takvimi

 

Yeni yılın ilk albümleri, online konserlerle takibe almak isteyeceğiniz gelişmeler, online etkinlikler, bir küçük The Beatles sürprizi ve dahası burada.

 

Treat People With Kindness

Harry Styles’ın yılın sonunda çıkardığı albümü Fine Line ve 2021’in ilk günü Treat People With Kindness için yayınladığı video, o günden beri tüm dijital mecraların gündeminde. Bunda tabii ki en büyük sebep, Styles’a eşlik eden dans partnerinin Phoebe Waller-Bridge olması faktörü… Yıla iyi başlama sebeplerimizden olan şarkıyı ve videosunu şöyle bırakalım.

 

 

 

 

Chemtrails Over the Country Club

Lana Del Rey, yeni single’ı Chemtrails Over the Country Club için 11 Ocak günü bir video yayınlayacak ve geri sayım öncesi döndüre döndüre izleyebileceğimi 25 saniyelik bir tanıtım videomuz da hazır. Aynı adı taşıyan albümün, ön siparişe açılacağı gün de videonun yayın günüyle aynı, 11 Ocak.

 

 

 

Certified Lover Boy

Müzik dünyasında Ocak ayının en beklenen gelişmeleriden biri, Drake’in bu ay çıkacağı söylenen ancak günü açıklanmayan son albümü Certified Lover Boy. Sanatçının 2018’deki Scorpion’dan beri ilk stüdyo albümü olacak Certified Lover Boy için şu an elimizde yalnızca bir tanıtım videosu var, beklemedeyiz.

 

 

 

Dangerous: The Double Album

Morgan Wallen, yeni albümü Dangerous: The Double Album’ü 12 Ocak günü Nashville’den yapacağı online bir konserle duyuruyor. Müzisyenin Facebook ve YouTube kanallarından canlı olarak yayınlacak konser, özel sürpriz konuklara da ev sahipliği yapacak.

 

Ve bonus: The Beatles: The Get Back

Geçtiğimiz günlerde yönetmeni Peter Jackson’un, koronasız topraklar Yeni Zelanda’dan bize seslenerek sunduğu The Beatles: The Get Back belgeselinin sneak peek videosu, izleyeni anında 60’lı yıllara götürüyor. Grubun dünyayı değiştirmeye başladığı ilk yıllarından itibaren tüm hikayesine bir bakış atan belgesel 27 Ağustos 2021’de Disney+’ta yayınlanacak.

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK