Vakkorama Paper | Güneşe karşı: Maıra ile sürdürülebilir minimalizm
5747
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5747,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Güneşe karşı: Maira ile sürdürülebilir minimalizm

 

“Azla çoğu başarmak, gelişmiş bir yaşayış biçimi oluşturmak için bir yolculuğa çıkıyoruz.”

 

Maira deniz kızlarının minimal ve sürdürülebilir yaşam yolculuğu….

 

Adını Antik Yunan mitolojindeki Nereus’un 50 su perisi kızından birinden alan Maira, doğaya duyarlı ve yerel bir swimwear markası. Kurucusu Selin Ölmez, herkes için olmazsa olmaz bikini, mayo gibi deniz parçalarını, yüksek kaliteli, doğaya duyarlı ve minimal bir estetikle tasarlıyor. Aynı zamanda etik şartlar, tamamen el emeği olması, paketlemede kullanılan malzemeler dahil tüm parçaların geri dönüştürülebilir ve doğa dostu oluşu gibi önemli misyonlar sürdürülebilirlik anlamında edindiği.

 

Her bir Maira parçası mix&match’e uygun hatta iki taraflı giyilebiliyor. Farklı kesimlere sahip parçalarla her vücut tipine uygun. Özellikle de çizgileri, blok renkleri, ruffle’ları seviyorsanız, Maira deniz kızlarından biri olmaya adaysınız. Evde balkonda, terasta ya da etkisini gösteren sıcaklarda hafif esintili cam önünde güneşlenenlere selam olsun.

 

Tıkla, keşfet.