Vakkorama Paper | Haftalık Etkinlik takvimi (20-26 Temmuz)
5900
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5900,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Haftalık Etkinlik takvimi (20-26 Temmuz)


Açıkhavada maceradan pikniğe, sinema gösterimlerinden konserlere, sergilerden sanat eğitimlerine kaçırmak istemeyeceğiniz etkinliklerle haftanın etkinlik raporu hazır!

 

SANAT

 

Modern ve Çağdaş Sanatta Sanatçının Portresi;


Atölye Modern’in çevrimiçi eğitim programının bir parçası olan etkinlik Prof. Dr. Esra Aliçavuşoğlu’nun sunumuyla gerçekleşiyor. 20.yüzyılda sanatçı olma fikrine odaklanan başlık, sanatçıların ifade ve kendilerini anlatma biçimlerini konu edinirken, sanatçıların yapıtlarından örneklerle derinlik kazanıyor.

 

13, 20, 27 Temmuz Pazartesi günleri, 14:00 – 16:00

Kayıt ve detaylar için tıklayın.

 

PLAJ VE PIKNIK


Kafes x Suma Beach – All Day Picnic!

 

Bu yaz için güçlerini birleştiren Kafes ve Suma Beach ekipleri, Temmuz başında başladıkları Cuma günlerine özel piknik serisine devam ediyor. 24 Temmuz’da gün boyu, Kilyos sahilinde, Kafes’te.
Etkinliğe mekana giriş, deniz, plaj, şezlong ve şemsiye kullanımının yanı sıra özel (ithal ve yerli peynirler, fume et, şarap, Edremit’ten zeytin, organik reçel seçenekleri, soslar ve daha fazlasını içeren) piknik sepeti dahil. Biletler bugece.co’da.

 

OUTDOOR- MACERA


Forest Kemerburgaz Macera Parkı’nda Bir Gün

‘Rutinden uzaklaş, macereya odaklan!’ mottosuyla, Türkiye’nin en büyük açık orman içi macera, dinlenme ve etkinlik alanı Forest Kemerburgaz’da her yaş grubundan katılımcılara uygun programlar ve aktiviteler var. Yüksek ip parkuru, alçak ip parkuru, dev salıncak, zipline, tırmanma duvarı, serbest atlayış, kaçış odası, go kart gibi etkinliklerden birini ya da birkaçını seçerek bir gününüzü tamamen doğada maceraya ayırabilirsiniz.

Biletler Biletix’te, ayrıntılar forestkemerburgaz.com/’da.

 

PARKET-SEYRET


Arabalı konser ve sinema gösterimleri serisinde Temmuz’un son günlerinde X-Men: Dark Phoenix gösterimi (22 Temmuz), Duman konseri (25 Temmuz) gibi etkinlikler var.

Programın tamamı ve bileter için tıklayın.

 

AÇIKHAVADA SİNEMA


Boğaz’da Sinema Keyfi


Sait Halim Paşa Yalısı’na kurulan sahnede vizyon filmlerinden bir seçki var. 19.30 itibariyle başlayan programda film gösterimleri güneş battıktan sonra gerçekleşiyor.

 

The Gentlemen (21 Temmuz Salı), Green Book (26 Temmuz), Judy (27 Temmuz)

 

Biletler için tıklayın.

 

Büyükada’da Sinema Keyfi

 

AçıkhavADA Sinema gösterimleri serisi, Büyükada’da Tarihi Arabacılar Meydanı’nda kurulan açıkhava perdeyle 16 Temmuz akşamı start aldı. Her hafta perşembe, cuma ve cumartesi 20.30 itibariyle gerçekleşecek film gösterimlerinde ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ gibi Türk sineması klasiklerinin yanı sıra Oscarlı yapım ‘Parazit’ gibi vizyon filmleri var.

 

23 Temmuz Perşembe SÜRÜ (1979), 25 Temmuz Cumartesi SARAYIN GÖZDESİ (THE FAVOURITE, 2018) ve 26 Temmuz Pazar akşamı TOSUN PAŞA (1976) gösterimleri gerçekleşecek.

 

Program ve detaylar için Facebook sayfalarını takibe alın.

 

 

ÇEŞME CALLING


Beatgate x Breathe Reawakens


Bayram tatili için erkenden Çeşme yollarına düşecekseniz, bu programı kaçırmayın!

 

Copacabana Beach’te dans ederken günü batırabileceğiniz tek günlük festival programı Beatgate ve Breathe ortaklığında gerçekleşiyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlenen etkinliğin iki ayrı sahnesinde, Ögem Yılmaz, Boral Kibil, Volkan Gündüz, Alican, Beegee ve Murat Uncuoğlu’nun setleriyle elektronik müziğe doyabilirsiniz.

25 Temmuz’da 18.00 itibariyle start alacak program için biletler bugece.co’da.

Category
V/NOW