Vakkorama Paper | Haftanın albümü: Tame Impala – The Slow Rush
5468
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5468,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/PLAY-MÜZİK

Haftanın albümü: Tame Impala – The Slow Rush

 

2020’nin en beklenen albümlerinden, beş yıl aranın ardından gelen Tame Impala imzalı The Slow Rush ile haftanın motivasyonunu ateşliyoruz. Albümü Spotify’dan dinlerseniz Kevin’ın “hikaye bırada başlıyor” sözleriyle açtığı, albüm hakkında kısa bir videonun yanı sıra tüm şarkılara kısa videolar ve ilginç storyline’larıyla  buradan  ulaşabilirsiniz.

 

Breathe Deeper, Kevin’ın storyline’da beat’leriyle Mariah Carey’den ilham aldığını belirttiği bir parça. 4:37 itibariyle başlayan bölüm içinse paralel bir evrende bu şarkının tamamı olduğuna inandığını belirtmiş.

 

Time Wrap’lerle de şarkılara mini girişler albümün en büyük sürprizi; Kevin seçtiği şarkılar için kısa sürpriz anonslar hazırlamış. Örneğin albümün son parçası On Track için iyimserlik hakkında bir şarkı diyor. Sanki Thom Yorke vokali girecekmiş gibi yapan girişiyle Tomorrow’s Dust ve son EP Borderline’ın yeni bir sürümü, yeni Pazar chill şarkısı ilan ettiğimiz Posthumous Forgiveness albümdeki diğer parçalar arasında.

 

Son olarak Instant Dentiny, şimdiden önümüzdeki bahar ve yazın en sevilen şarkılarından olacağı kesin!