Vakkorama Paper | Haftanın Yıldızlı Kayıtları: Dua Lıpa, The Kıngs of Leon Altın Gün ve Londra’dan ‘Electronıc’ Şölen
6514
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6514,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Haftanın Yıldızlı Kayıtları: Dua Lipa, The Kings of Leon Altın Gün ve Londra’dan ‘Electronic’ Şölen

 

Dua Lipa’nın son albümünden b-side’lar, Ozzy Osbourne ve Post Malone’dan deneysel çalışmalar, Altın Gün’den albüm haberi… Müzik dünyasındaki en yeni dumanı üstünde parçalar ve haberler burada.

 

Ozzy Osbourne & Post Malone

It’s a Raid

Ozzy Osbourne’un kişisel deneyimlerinden doğan It’s a Raid parçası, müzik dünyasının iki çılgın ismini bir araya getiriyor ve pandemi koşullarından beslenen yaratıcılıkları, ortaya bu animasyon videoyu çıkarıyor.

 

 

Dua Lipa

We’re Good

Dua Lipa ve dinlemeye doyamadığımız albümü Future Nostalgia’nın sürprizleri bitmiyor. Sanatçı, albüme girmeyen 8 parçadan oluşan Future Nostalgia: The Moonlight Edition’ı ve yeni müzik videosu We’re Good’u paylaştı.

 

 

 

Kings of Leon

Echoing

Biz Mart’ta çıkaracakları yeni albümlerine ısınma turları atarken, Kings of Leon bu bekleyişimizi taçlandıran bir video yayınladı. “If we’re ever getting out, we could be here forever without a doubt” diyoruz ve dizi Echoing’le baş başa bırakıyoruz. 

 

 

 

Altın Gün

Kara Toprak

Gece albümleri 2020 Grammy Ödülü’nde “En İyi Dünya Müziği Albümü” kategorisinde aday gösterilen milli gururumuz Altın Gün, 26 Şubat’ta çıkacak yeni albümleri Yol öncesi Kara Toprak adında bir tekli yayınladı ve füzyon müzikleriyle kulaklarımız bir kez daha bayram etti.

 

 

+ BONUS: Elektronik Şölen – Londra’dan Sevgilerle

Electronic: From Kraftwerk to The Chemical Brothers

The Design Museum’um simgelerinden haline gelen ve size elektronik müziğin doruklarında bir deneyim yaşatan sergisi, canlı performanslar ve 3D şovlarla sanal bir tura dönüşerek karşımıza çıkıyor. Dans pistine Kevin Saunderson, Juan Atkins, Jeff Mills, Frankie Knuckle ve nicesinin eşlik edeceği bu deneyim kaçmaz.

 

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK