Vakkorama Paper | Halloween için geri sayım
5062
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5062,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Halloween için geri sayım

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Halloween kutlamalarına Vakkorama’nın kostüm ve aksesuarları renk katıyor. Korkutucu ve şaşırtıcı detaylarla makyajınıza kostümünüze ilginç hale getirin. Bu yıl kostüm yerine tüm dikkatinizi makyajınıza da verebilirsiniz. Vücut makyajları YouTube’da Halloween için geri sayımda en çok like alan ve izlenen videolar arasında.

 

İlham alabileceğiniz ünlü Halloween stilleri arıyorsanız, Beyonce & Kanye West (ikili bir partiye Barbie&Ken olarak katılmıştı) Lady Gaga, Cindy Crawford, Kardashian Ailesi, Emily Ratajkowski, Lady Gaga, Cadılar Bayramı’na her yıl ciddi hazırlık yapan ünlülerden. Kendall Jenner’ın Austin Powers’dan fembot kostümü, deniz kızı kılığındaki Alexa Chung, Willy Wonka olan Zac Posen, Shrek’ten Fiona’yı canlandıran Heidi Klum geçen yılın unutulmayanlardan. Zoe Kravitz’in ince detaylarla renklendirdiği, sabah kahvaltısına uyanan vampir kılığı ise 2018 için açık ara favorimizdi.

 

Önemli not: Bu yılki Cadılar Bayram’ına Joker olarak katılmayı düşünüyorsanız, pek çok kişinin aynı fikirde olduğunu söyleyelim, -sonra pişti olmayın. Vakkorama seçkisinde kostüm ve oyuncakları keşfederek stilinizi bir adım öne çıkabilirsiniz.

 

Ünlü DJ’lerin kutlamaları ateşlediği Cadılar Bayramı programları, kostüm yarışmalı ve açıkhavadaki partiler için ise haftalık program seçkimize göz atın.