Vakkorama Paper | Hayalgücüne yer bırak: Haftanın 5 app’i
6051
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6051,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Hayalgücüne yer bırak: Haftanın 5 app’i


Haftanın en sevilen, en çok indirilenler ve konuşulanlar ile haftanın app’leri.

 

YEMEK

 

Green Kitchen, nefis vejeteryan tarifler, aynı zamanda şekersiz, glutensiz de pek çok yaratıcı fikir içeriyor. Raw, vegan, tam tahıllı gibi beslenme seçenekleri de var.

 

Sağlıklı, hafif lezzetli tatlı kaçamaklar için kardeş uygulamasına göz atmak isteyeceğinize eminiz:

 

Healthy Desserts uygulamasını indirmek için tıklayın.

 

SPOR

 

Bizim gibi dansa meraklıysanız, hafta sonu sabahlarında dans şovlarını izlerken eşlik ediyorsanız, aradığınız sportif ve neşeli uygulama Steezy Dance Studio. Müthiş keyif alacağınız koreografileri seviyelere ya da sevdiğiniz moda ve müziğe göre belirleyebilirsiniz.

 

 

GRAFİK

 

Fotoğraf ve videolarınızdan markanız ya da kendiniz için farklı story ve postlar yapmak istiyorsanız, dikkat çeken dijital tasarım uygulamalar için Pratik Canva’yı keşfedin. Hazır template’leri kullanabilir, logo ve font yükleyebilir, görsel fikirlerinizi çok hızlı bir şekilde post etmeye (print pdf seçeneği de mevcut) hazır hale getirebilirsiniz.

 

AJANDA / GÜNLÜK HAYAL GÜCÜ

 

Her güne bir fikir, bir çizim. Wetransfer uygulamasının hayata geçirdiği Paper, ajanda ya da farklı amaçlar için kullanabileceğiniz pek çok “sanal defter” seçeneğinden oluşuyor. Günlük ajanda ve fikir defteri olarak kullanabildiğiniz boş, çizgili, tarihli yapraklı seçeneklilerin yanı sıra kolaj yapmayı, saç çizmeyi öğrenebilir, kendinize 30 günlük challenge’lar yaratabilirsiniz.

 

Category
TEKNOLOJİ