Vakkorama Paper | Kahvenin özü: Ultra Coffee ile tanışın
5675
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5675,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE

Kahvenin özü: Ultra Coffee ile tanışın

 

Kahve alışkanlığımız geçtiğimiz yirmi yılda dalga dalga değişimine tanıklık ettik. Peki sırada ne var? Kimbilir belki de tüm ritüeli, evde amatör baristalık tutkusunu, gramaj hesabını, kahve ekipmanlarını ve uğraşı kökten değiştirebilecek bir seçenek.

 

Silikon Vadisinden çıkma bir firma olan JOT’un birincil iddiası her yudumda kaliteli ve taze kahve deneyimi.

Organik, adil ticaret çiftliklerinden tedarik ederek demlediği ‘Ultra Coffee’ normal kahveye kıyasla 20 kat daha yoğun. Bir nevi kavrulmuş saf kahve çekirdeklerinden çıkarılmış bir öz. Bir yemek kaşığı Ultra Coffee’yi dilediğiniz kahveye dönüştürebiliyorsunuz. Espresso, Americano, Cappuccino ya da ne içmek isterseniz….

 

JOT Ultra Coffee projesini pandemi için geliştirmemiş olsa da fikir günümüzün gerçekliğine de karşılık veriyor. Yepyeni bir kahve deneyimi için daha iyi bir zaman olamazdı.

 

Kaynak açısından verimli kullanımı, ısıl işlem gerektirmemesi ve raf ömründe kalitesini ve tazeliğini yüzde yüz koruması ve birinci kalite kahve sunması, Ultra Coffee’yi geleceğin kahve akımının öncülerinden biri yapmaya hazır. Elbette buna kahve meraklıları karar verecek.