Vakkorama Paper | Karpuz Etkisi: Harry Styles ile yaz kaçamağı
5740
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5740,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Karpuz Etkisi: Harry Styles ile yaz kaçamağı


Gönülçelen Harry Styles, karizması, müziği, kendini ve sesini sürekli yeniden keşfettiği kariyeri, müthiş cover’ları olan özel bir sanatçı —Joni Mitchell’ın ‘Big Yellow Taxi’, Lizzo’nun ‘Juice’ isimli parçalarını, Paul McCartney cover’ı Wonderful Christmastime ile Fleetwood Mac şarkısı The Chain’i bir de Styles’dan dinleyin.

 

Bu video “dokunma” hissine adanmıştır caption’ı ile birkaç gün önce yayınladığı ‘Watermelon Sugar’, Styles ile kumsalda nefis bir deniz sefasında, 3 dakikalık bir yaz kaçamağı vaat ediyor. İzolasyon ve kısıtlamalar nedeniyle biraz buruk ve tatil fikrinden uzak geçeceği öngörülen bu yazın izlenmeye doyulmayan kliplerinden olacağı kesin.

 

Şimdiden 20 milyonun üzerinde izleyicinin deneyimlediği bu klipte, karpuz, deniz, kum, güneşin ısıttığı tabak ve daha pek çok kıskançlık ve hayranlık uyandıran yaz duygusu saklı. 2019 tarihli son albümü Fine Line’dan olan bu parçanın klibinde Styles’ın önceki müzik videolarına göndermeler var. Açılış sahnesinde Styles’ın oturduğu masadaki örtü, 26 yaşındaki müzik ikonunun ‘Adore You’ isimli videosundaki yelkenliyi akla getiriyor. Sahilde poz verilen son toplu fotoğraf karesi ise tıpkı Styles’ın ‘Kiwi’ klibindeki kapanış sahnesi gibi.

 

 

 

 

 

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK