Vakkorama Paper | Kişisel Seyahat Şovunuza Hoşgeldiniz
6049
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6049,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Kişisel Seyahat Şovunuza Hoşgeldiniz

 

 

Türünün ilk örneği bir hyperspeed seyahat şovu olan ‘Enter: 60 Second Cities – The World Your Way’i keşfettiniz mi?

 

Black Mirror’daki ‘Bandersnatch’ bölümü gibi, akış için kumanda elinizde.

 

Refinery 29’dan Annie Georgia Greenberg ile pek çok kez ziyaret ettiğiniz ya da hiç adım atmadığınız şehirleri farklı bir deneyimle keşfedebilirsiniz.

 

Miami’de rüzgar sörfü, Bali’de tapınak ziyareti, Hanoi’nin kendine has sokak mutfağı, Taipei’nn muhtemeşem tepeleri, hepsi birkaç klik ötenizde. Görmek istediğiniz yerler, uğramak istediğiniz restoranlar ve barlarla her bir tıklamada maceranızda yeni duraklara geçiş yapabiliyorsunuz. Ve kararları siz veriyorsunuz. Örneğin yolda kahve mi yoksa bir brunch mı? Bir şova bilet mi, birkaç drink mi? 2000 farklı video ve seyahat yolu var. Tek ortak nokta, bu şehirlere dair harika şeyler öğrenirken, oranın yerel ürünlerine, yetiştiricilerine de bağ kurma şansı. Yeniden dünya seyahatlerine çıkana dek, sevdiğiniz şehirlerdeki lokal üreticileri, mekanları, fikir insanlarını desteklemek için harika bir proje.

 

Tıkla, keşfet.

 

 

 

Category
LIFESTYLE, SEYAHAT & ŞEHİR