Vakkorama Paper | Köpeğiniz için indirmeniz gereken 6 app
5502
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5502,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Köpeğiniz için indirmeniz gereken 6 app

 


1- Pet First Aid

Köpeklerle birlikte yaşamak bilinçli ve bilgili bir sahip olmayı da gerektiriyor. Bu hem kendi köpeğiniz, hem sokakta karşılaşacağınız diğer sokak hayvanları ve gerektiği durumda başka hayvan sahiplerine yardımcı olabilmek için çok önemli. American Red Cross’un desteğiyle hayata geçen uygulamayı acil durumlarda ne yapmalı, anormallikler, zehirli besinler ve daha pek çok konu başlığındaki sorularınız için bir kılavuz olarak kullanabilirsiniz. Ancak yine de not düşmeden geçmeyelim. Bu gibi kaynakları sadece bilgi amaçlı kullanmalı, müdahele gerektiren durumlarda mutlaka veterinerinize danışmalısınız.

 


2- Puppr

Köpeklerde fiziksel aktivite kadar mental aktivite de önemli. Onlara yeni trick’ler öğreterek top oynamak, koltukta uzanmak kadar birlikte vakit geçirmekten zevk alacakları yeni oyun ve zihinsel aktivite alanları yaratabilirsiniz.  Basit trick’lerden, itaat eğitimi için faydalı olabilecek trick’lere, şovenist hareketlerden etkileyici trick’lere, 50’nin üzerinde trick’i adım adım nasıl öğretmeniz gerektiğini gösteriyor.

 

3- DogGo
İstanbul’dan, bölgenizdeki eğitimli köpek gezdiricilerle sizi buluşturan, köpeğinizin gezintisini takip edebildiğiniz uygulama.

 

4- Dog Whistler
Köpeğinizle kamp yapmadan, onunla doğada orman yürüyüşlerine çıkmadan önce, iletişim için çalıştığınız bir ıslığınız olsun. Bu uygulamayle farklı frekanslarda çeşitli ıslıklar, her an cebinizde.

 


5- Perfect Dog
Köpek cinsleri hakkında merak edebileceğiniz cinse göre karakter, günlük aktivite ihtiyacı vb. binlerce ansiklopedik bilgiye bu uygulamadan erişebilirsiniz.

 

6- PupPee ya da Paw Tracks
Yavru köpeklerde tuvalet eğitiminde zamanlamalar önemli. . Takibi kolaylaştıran bu uygulamayla, köpeğinizin ne kadar sıklıkta ve ne zaman tuvaletini yaptığını kayda alarak eğitim sürecini hızlandırabilirsiniz.

 


Köpek eğitiminde kullanılan Clicker için birtakım ücretsiz uygulamalar bulabilir, mutlaka bir eğitmenden de görüş alarak, yavrular için Puppy Coach 101 ve diğer DOGO, TrainWay, P5 Dog Training App gibi uygulamaları deneyebilirsiniz.

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN