Vakkorama Paper | Küpeler
5015
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5015,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Küpeler <3 Antwerp

 

Sonbaharı neşeli aksesuarlarla atlatma fikrine Essential Antwerp, yeni sezonunda küpeleriyle karşılık verdi. Vakkorama seçkisinde yer alan renkli küpe koleksiyonundaki kuşlu, balıklı formların yanı sıra farklı grafikler oluşturan, minimal espriler sığdırılmış modern ve retro tasarımlar da var. Yılanlı küpeyi sergi açılışlarında şimdiden görebiliyoruz.

 

Essential Antwerp’in hikayesini biliyor muydunuz?


Inge Onsea ve Esfan Eghtessadi çifti moda markalarını kurmaya karar verdiklerinde, kendi apartman dairelerinde sundukları ilk koleksiyonlarında sadece dört farklı stilde ve 20 renkte t-shirt’ler vardı. Essentiel Antwerp, bu tişörtlerle dilden dile dolaşmaya başladı, giyimden aksesuarlara uzanan koleksiyonları Belçika‘dan dünyaya yayıldı. Bir yaşam stiline dönüşen markanın son tasarımları Vakkorama’larda ve vakkorama.com.tr’de. Şimdi keşfetmek için tıkla.