Vakkorama Paper | Kutudan çıkar: Eski sürüm tablete işlev katmanın 3 yolu 
5379
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5379,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Kutudan çıkar: Eski sürüm tablete işlev katmanın 3 yolu 

 

Tabletler, ilk çıktıkları dönemde belki zamanının cep bilgisayarları (onları hatırlıyorsunuz, değil mi) kadar vizyoner ve merak uyandıran cihazlardı. Zaman geçtikçe, teknoloji ilerledikçe her şey gibi onlar da eskidi ve kuvvetle muhtemel çoğumuzun evinde artık son sistem güncellemelerinin yapılamadığı, uygulamaların pek çoğu açılmayan bir tablet var. Eğer elden çıkarmak gibi bir niyetiniz yoksa ona evde birkaç görev verebilirsiniz.

 

Onu bir yemek kitabına dönüştürün

 

Eğer mutfakta zaman geçirmek sizin için bir hobi ya da hobiden öte bir zorunluluksa, tabletinizde yemek ve sağlıklı yaşamla ilgisi olmayan tüm uygulamaları silin, ona mutfağınızda bir köşe bulun, prize takın ve ne zaman yemek yapacak olsanız, önce eski dostunuzu kullanarak biraz ilham alın.

 

Onu bir sinema perdesine çevirin

 

Elbette minyatür bir perdeye. Tabletinizin hafızası elverdiği kadar filmi ya da tercihinize göre diziyi veya belgeseli yükleyebilir, bunun için de Netflix gibi platformlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik izleyeceklerinizi bir kez indirdikten sonra, internet bağlantısına da ihtiyacınız olmayacak

 

Onu ev içi kamera sistemi olarak tanımlayın

 

Evinize bir kamera sistemi kurma niyetiniz varsa, bu iş için eski tabletinizi göz ardı etmeyin. Seçtiğiniz uygulamaları indirin, evinizde uygun gördüğünüz bir yere tabletinizi yerleştirin ve şarjda bırakın.

Yeni kamera sisteminiz kuruldu bile. Bu sistemle sizi evde bekleyen evcil hayvanlarınızı görüntüleyebilir, hatta mikrofon özellikli uygulamalarla onlara dilediğinizde seslenebilirsiniz bile.

 

 

Category
TEKNOLOJİ