Vakkorama Paper | Pandemi sonrası yaşama destek ünitesi: Dünyanın en büyük onlıne müzayedesi ART&CO
5784
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5784,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Pandemi sonrası yaşama destek ünitesi: Dünyanın en büyük online müzayedesi ART&CO

 

33 farklı sanatçının 1,65 milyon sterlin değerindeki sanat eseri sergilendiği, Koronavirüs salgınından etkilenenler için bağış toplamak amacıyla başlatılan dünyanın en büyük sanat müzayedesi için hazırlıklar tamam.

 

Art&Co websitesinde online gerçekleşen müzayedede Pablo Picasso, Andy Warhol, Salvador Dali ve Jeff Koons gibi “süperstar” imzaların yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden sanatçıların sağlık, doğa ve spiritüel kavramlar üzerine işleri var. Her sanat eserinden elde edilecek gelirden sanatçıya bir fikir bedeli ayrılarak kalan rakam, aile içi şiddetten psikiyatrik desteğe altı hayır kurumuna gidecek bir fonda toplanacak.

 

Dahası, Hayat yeniden normale döndüğünde müzayedede işleri yer alan sanatçılardan biriyle öğlen ya da akşam yemeğe çıkma şansı yakalayabilmek için mail adresin ile kaydolman yeterli.

 

Müzayede 19 Haziran İngiltere saatiyle 19:19:19’a kadar devam ediyor.

Category
KÜLTÜR-SANAT