Vakkorama Paper | Pıck Your Summer Shades
5862
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5862,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Pick Your Summer Shades

 

Güneş korumasına stil sahibi, renkli ve hafif çerçevelerle güncelleme.

 

 

Yaz görünümlerinize İtalyan dokunuşu…


Snob Milano, kedi gözü (adını Çakmaktaşlar’daki karakter Wilma’dan alan modeli), Monroe’ya atıfta bulunan beyaz kemik çerçeveli gibi modellerle nostaljik, sıra dışı ve dikkat çekici bir görünüm için her yaz özel koleksiyonlar tasarlıyor. Vakkorama seçkisindeki Snob Milano modellerini keşfetmek için tıklayın.

Kemik çerçeve sevenlere…


Kemik dokulu ve desenli çerçeveler (ve favorimiz Grace ve Osaka modelleri) için Ocean Sunglasses koleksiyonuna mutlaka göz atın.

 

Renkli camlar, yepyeni bir bakış açısı…

Toz pembe camlar, gökyüzünü parıldatan maviler, sıcaklık hissini güçlendiren sarılar ve en sıradan görünüme bile tropik bir manzara katan pembeler… Her biri, çok farklı model seçeneğiyle DP69 Eyewear koleksiyonunda, tıkla keşfet.

 

Renkli çerçeveler, parlak renkler, Sun’s Good’un Guardian modelinde.

Stil sahibi güneş banyosu…

 

G-Spectacles’in kendinden metal kordonlu, kahve tortoise çerçeveli ve geniş camlı güneş gözlükleri yaz boyu stil sahibi bir korunma vaat ediyor.
Michel H-N modelini keşfetmek için tıklayın.

 

Aksesuarsız olmaz!


Güneş gözlüğünüzü kordonlayın. Parafina tasarımı dayanıklı kordonlar hem gözlüğünüzü kaybetmenizi, çantada çizilmesini engelleyecek, hem de bir aksesuar olarak günlük stilinize renk katabilirsiniz. Tıkla, keşfet.


Daha fazlası…


Vakkorama koleksiyonunda G-Spectacles, Izipizi, DP69Eyewear, Electric, Northern Light, Ocean Sunglasses, Parafina, Snob Milano ve Sun’s Good koleksiyonlarını keşfetmek için;

Erkek koleksiyonu burada, Kadın koleksiyonu için online vitrini bu linkten ulaşabilirsiniz.

Category
MODA