Vakkorama Paper | Podcast dünyasının yeni tahtı: Meghan Markle ve Prens Harry’i dinliyoruz
6380
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6380,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Podcast dünyasının yeni tahtı: Meghan Markle ve Prens Harry’i dinliyoruz

 

Prens Harry’nin bir şarkı mırıldandığı, Meghan Markle’ın yeni yaşamlarına dair pek çok merak edilen konuya açıklık getirdiği podcast serisi Sir Elton John ve James Corden gibi ünlü konukların katılımıyla başladı. İlk bölümde oğulları Archie’nin de sesi var!

 

Ama ondan önce, kraliyet ailesine sırt çevirip özgürlüklerini ilan eden çiftin yakın geçmişte yaptıkları iki hamleyi hatırlayalım. Çağı yakalama konusunda pek başarılı sayılmayan İngiliz monarşisinin yanında (The Crown’ın bile binbir zorlukla çekildiğini düşünürsek) birer yıldız gibi yükselen Meghan Markle ve Prens Harry çifti, önce Netflix’le milyon poundluk bir sözleşme imzalayıp ilerleyen senelerde belgesel ve filmleri üreteceklerini açıkladılar. Ardından attıkları bir diğer imza ise bizi şimdiki konumuza getiriyor: Çift bu kez de Spotify ile benzer bir anlaşmayı, podcast üretimi ve yapımcılığı için attı.

 

Archewell Audio adını taşıyan podcast’lerinin ilk bölümü 2020 Archewell Audio Holiday Special yayınlandı. Çiftin 2020’ye dair minnetlerinin ve sevginin gücünün bolca konuşulduğu programın misafir kadrosu da epey kalabalık: Sir Elton John, Naomi Osaka, James Corden, Tyler Perry, Deepak Chopra… Daha ilk bölümden bunları yapabilene bu podcast’i belli ki yakında çok daha fazla konuşacağız.

Category
LIFESTYLE