Vakkorama Paper | Prens Harry ve Sussex Düşesi’nin Köpekleri
5364
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5364,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
SATIN ALMA SAHİPLEN

Prens Harry ve Sussex Düşesi’nin Köpekleri

 

Meghan Markle, hayvanları, özellikle de köpekleri ‘’dünyalar kadar’’ seviyor. Suits dizisinde rol aldığı dönemden bu yana gerçek bir hayvan hakları savunucusu. İngiltere’de yaşadığı süre boyunca ise hayvanlara yardım derneği Mayhew’ün liderliğini üstlendi.

 

Sussex Düşesi, Harry ile hayatlarını birleştirmek üzere İngiltere’ye taşınmasıyla, Suits döneminde sahiplendiği lab-shephard kırması olan köpeği Bogart’ı arkadaşlarına bırakmak zorunda kalmıştı. İngiltere’deki hayatına ise köpeksiz devam etmesi elbette söz konusu olamazdı, yine aynı dönemde sahiplendiği kurtarma köpeği beagle cinsi köpeği Guy’ı, Prens Harry ile başladığı yeni hayatına taşıdı. Ardından 2018 yazında ailelerine Oz adında siyah bir yavru labrador daha katıldı.

 

Şimdilerde ise ünlü çift, Vancouver Adası’na taşıdıkları hayatlarıyla gündemde. Bu adada ne kadar süre geçireceklerine dair birtakım ipuçları toplamaya çalışan İngiltere ve dünya basını, Guy’ın ve Oz’un izini sürdüğünde Prens Harry ve Meghan’ın sekiz aylık oğulları Archie ile birlikte köpeklerini de yanlarında götürmelerinden ünlü çiftin hayatının büyük bir kısmını buraya taşıdığı sonucunu çıkarıyor. Markle’ın kurtarma köpeği Guy için kaleme aldığı 2018 tarihli ‘His Royal Dogness’dan sonra yeni hayatını köpekleriyle nasıl renklendireceği ve hayvanlar için misyonunu nasıl sürdüreceği şimdiden merak konusu.