Vakkorama Paper | Room wıth a vıew: Gölbaşı kaçamağı
5387
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5387,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
SEYAHAT & ŞEHİR

Room with a view: Gölbaşı kaçamağı

 

Şu sıralar bir hafta sonu kaçamağı ve sakin bir tatiline ihtiyacınız varsa, işte göl kenarlarına kurulmuş, her sabah eşsiz bir manzara sunan tam aradığınız sakinlikte, dünyanın en huzur verici otellerinden birkaçı…

 

Impérial Palace, Fransa

 

Adından da anlaşılacağı gibi, kraliyet hissini size her şekilde geçirebilen bir otel Impérial Palace. Hem eğlenip hem dinlenebileceğiniz seçenekleriyle Annecy Gölü manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Fransa’da sakinleşebileceğiniz bir durak.

 

Palace Luzern, İsviçre

 

İsviçre, doğası ve pastoral kültürüyle içimize serinlik veren bir ülke. En klişe maviyle yeşili buluşturan tabirine farklı bir soluk getiren Palace Luzern, ülkedeki konaklama seçeneklerinin en seçkin adaylarından biri. Nostaljinin mi modern tasarımın mı ağır bastığı konusunda sizi kararsız bırakacak kadar göz alıcı.

 

Grand Hotel Tremezzo, İtalya

 

İtalya’da Como Gölü’nde birkaç saat, gezilecek yerler listenize mutlaka alın, hatta Como için ayrıca bir plan yapmayı bile düşünün. Yolunuz oraya düştüğünde de Grand Hotel Tremezzo, manzaradan aldığınız zevki ikiye katlayacak kadar etkileyici.

Ashford Castle, Cong, Co. Mayo, Ireland


İrlanda’nın ikinci en büyük gölünün etrafına yerleşen Ashford Castle, atmosferiyle masalları aratmıyor. Harika bir spa, yüzme havuzu ve 32 koltuklu minik sinema salonuyla chill hafta sonu için uygun bir destinasyon.