Vakkorama Paper | Sanal İnsan Devri
6502
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6502,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Sanal İnsan Devri

 

Epic Games, MetaHuman Creator ile şaşırtırken korkutuyor. Yapay zekanın ve sanal insanların giderek daha fazla uygulamasına rastladığımız son yıllarda, Epic Games bu alanda sağlam bir adım daha atıyor ve oyun motoru Unreal Engine tarafından desteklenen bir dijital insan teknolojisi tanıtıyor.

 

MetaHuman Creator adını taşıyan teknoloji temelde, alabildiğine gerçekçi insan profilleri yaratmayı sağlıyor. Aslında var olan bir teknolojinin geliştirilmiş hali olan bu uygulamayla öncesinde haftalar sürebilen bir tasarım saatler içinde tamamlanabiliyor.

 

En ince ayrıntısına kadar müdahale edebildiğiniz ve yaptığınız her eklemeyle teknolojinisinin gücü karşısında biraz daha büyülendiğiniz MetaHuman Creator, 30 saç ya da 18 farklı beden tipi gibi bir kütüphaneyi de beraberinde getiriyor. Videoda da dendiği gibi: Yaratıcı sizsiniz.

 

 

 

Category
TEKNOLOJİ