Vakkorama Paper | Şimdi keçilere bağlanıyoruz!
5654
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5654,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/NOW

Şimdi keçilere bağlanıyoruz!

 

Silikon Vadisi’nde bulunan bir çiftliğin hayata geçirdiği canlı yayın fikri gündemde.

Bir süredir paylaşılan Zoom toplantı ekranlarında keçilere denk geliyorsanız, sorumlusu dünyada fabrika çiftçiliğinin hayvanlar, bitkiler ve gezegen üzerindeki küresel etkilerini ele alan ilk kâr amacı gütmeyen Sweet Farm’ın son “icadı” -> Goat 2 Meeting.

 

Video konferans toplantılarınız için yeni bir yüze mi ihtiyacınız var? Çevrimiçi Happy Hour için eğlenceli bir deneyim ya da yarım saatliğine özlediğiniz yemyeşil, kuş cıvıltılı doğal yaşamda keçi, domuz, inek, hindi ve lamalarla soluklanmak ister misiniz?

 

Vegan tarım, çiftlik hayvanı kurtarma, eğitim ve gıda-tarım üretiminde devrim yaratan teknolojiden istifade ederek çalışan Sweet Farm’ın sorduğu bu sorular çokça talep gördü ve bir süredir çiftlikten video call trafiği yaşanıyor.

 

Yayına en çok ilgi gösterenler arasında dünyanın dev şirketleri ve teknoloji girişimcileri var. Elde edilen gelir aynı zamanda fabrikasyondan kurtarılan hayvanlar için bir barınak olarak faaliyet gösteren Sweet Farm’da serbest yaşayan hayvanların bakım ve giderleri için kullanılıyor.

 

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için tıklayın.