Vakkorama Paper | Şipşak Yaz fotoğrafları
5848
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5848,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE

Şipşak Yaz fotoğrafları

 

Her ne kadar en yeni teknoloji kameralar akıllı telefonlarla cebimize girse de anında görüntü alabildiğiniz Polaroid kameralarla analog fotoğraf tutkusu bir başka. Farklı renk, boyut ve özelliklerde karşılık veren, son dönemin yeni modellerinden biri de FujiFilm’in çıkardığı, instax serisinin en küçük ve en hafif olan “Instax mini Hybrid LiPlay” modeli.

 

Instax mini LiPlay’inize diğer instax kameralarda olduğu gibi küçük filmlerle çalışıyor.
Metalik çerçeveli ‘confetti’ filmleri de kullanabilir, çektiğinize resimlere renk katabilirsiniz. Kamera yüzeyindeki LCD monitör sayesinde, fotoğrafını çektiğiniz yeri görmenizi ve basacağınız resmi seçmenizi sağlar. Parlaklık ayarlama özelliği ile fotoğraflara siyah-beyaz veya sepia gibi 6 farklı filtre uygulayabilir. ‘Doğrudan baskı’ özelliği ile telefonunuzdaki resimleri de Bluetooth aracılığıyla polaroid filminize basabilirsiniz.

 

En kullanışlı özelliklerden biri de selfie veya grup fotoğrafları çekerken ‘uzaktan çekim’ özelliği. En ilginç ve en heyecan verici özelliği ise, ‘ses kayıt’. Kameranın kendisinde bulunan mikrofon sayesinde 10 saniyelik ses kaydı yapıp QR koduyla bastığınız fotoğraflara aktarabilirsiniz.

 

Tıkla, keşfet: Vakkorama koleksiyonunun favori yaz aksesuarlarından FujiFilm Instax ve hybrid mini LPlay kameralarını buradan inceleyebilirsiniz.