Vakkorama Paper | Sokakta, havuzda, ofiste: Sosyal Mesafe Kalkanı
5795
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5795,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Sokakta, havuzda, ofiste: Sosyal Mesafe Kalkanı

 

Sosyal mesafe kuralı 2 metreden yakın temas kurmamayı salık veriyor. Normalleşme sürecinde bunu bir an olsun akıldan çıkarmamak için, siz hiç unutmasanız da etrafınızı bu konuda hep “uyanık” tutmak için Multiply’ın tasarladığı Petticoat Dress, farklı formlarda ve ortamlara uygun zevkli ve sıradışı seçeneklere sahip.

 

Sosyal mesafenin daha gözle görülür hale gelmesini sağlayarak, kural ihlalini önlemek üzere tasarlanan Petticoat Dress koleksiyonu etrafınıza bir metre yarıçapında bir sınır çekiyor. Victoria dönemi balolarının kabarık eteklerden ve İskoç’ların kilt adı verilen eteklerinden ilhamla tasarlanan bu aksesuarlar, araba ya da bisiklete yolculuklarında taşıma kolaylığı sağlayan çantalarla birlikte geliştirildi. Kumaş seçimlerinde ise çadır kumaşlarına benzer kolay temizlik, hafif ve güçlü kumaşlar tercih edildi. Sokak yürüyüşlerinden havuz sefalarına, ofis ve avm gibi ortak alanlarda kullanıma uygun.

 

Koleksiyon hakkında daha fazla bilgi için tıkla, keşfet.