Vakkorama Paper | Stil Dozu Yüksek Kar tatili: En sevilen 5’li
5357
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5357,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Stil Dozu Yüksek Kar tatili: En sevilen 5’li

 

Kış tatili alışverişinizi Vakkorama.com.tr’den yapmaya ne dersiniz?

 

1- İç ısıtan 101 kazak
Hartford
klasiklerinden, PSC’nin eğlenceli modellerine kadar, kalın ve yünlü kumaşlar, dinamik renkler ve eğlenceli kazaklar burada.

 


2- Ponponlar
Free People
’ın büyük ponponlu kalın yün bereleri pistlere en çok taşımayı sevdiğimiz aksesuarlardan.

Koleksiyonun tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Erkek koleksiyonumuzda ise poponlar yerine sloganlar ve sıcak dokular önplanda, DEUS ve Destrezzed’in modelleri favorilerimizden.

 

3- Sarıp Sarmalanmak İçin
Kışın olmazsa olmaz aksesuarı atkılarda tercihimiz tatillerde hep uzun modellerden yana. Birkaç kez boyna dolanabilen bu atkılarla hem vücut sıcaklığınızı hem de stil dozunu yükseltebilirsiniz. İki sezondur açık ara favorimiz, Bacon’ın Bomber atkı modelleri, bomber ceket ve montların ruh ikizi.

 

4- Happy Feet!
Grönland soğuklarına dayanıklı bir bot sahibi olmak isterseniz, İsviçreli bir aile markası olan Inuikii’nin botlarına göz atmayı unutmayın.

 

Kar manzaralarının izini süreceğiniz bir şehir tatiline hazırlanıyorsanız Another Projectin kalın tabanlı sıcak tutan botları’na tatil bavulunuzda yer açın.

 

5- Sımsıcak Puf Montlar

Kar tatili için programınızda eksi derecelerde seyredecek günler varsa Alaska’nın -36 dereceye kadar düşen zorlu şartlarına dayanıklı olan geliştirilen Parajumpers’ı tek geçiyoruz! Bacon ise gardırobunda renkli puffer’lara yer açmak isteyenlerin yeni favorisi olmaya aday.

 

+ IZIPIZI‘nin kış sporları için özel gözlük serisi Sun Snow’u, tıkla keşfet.