Vakkorama Paper | Summer = Espadrılles
5836
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5836,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Summer = Espadrilles


Egzotik sahillerden, stil sahibi metropollere tüm yaz seyahatlerinde çantamızın “olağan şüphelisi” Manebi sandaletler… Kumsaldan şehre, şık bir brunch davetinden ya da toplantıdan sessiz sahillere size eşlik edecek, bir yaz sandaletinden beklediğiniz tüm özelliklere sahip. Her stile ve moda ayak uyduran bir “arzu nesnesi”.

 

Nefes alan yüzde yüz doğal jüt tabanı ve kumaşlarıyla, tamamen el yapımı olan Manebi espadriller la Rioja’da yüzyıllık bir el zanaatıyla üretiliyor. İspanyol ruhu, Milan’da üzerine eklenen İtalyan stiliyle harmanlanıyor.

 

Côte d’azur’da harika zaman geçirirken, gündüzden geceye kadar tüm gün boyunca rahat ve şık bir şekilde giyebileceğimiz harika bir çift ayakkabbı arayışına giren iki arkadaşın hayata geçirdiği Milano merkezli marka, adını Tropez’de küçük ve zevkli köşelerinden Manebí’den alıyor. Klasik espradil tasarımı fikrinden uzaklaşmadan her seyahate adapte olacak yeni yorumlar sunan Manebi, son olarak Sergio Rossi’yle bir işbirliği yaptı.

 

Manebi’nin Vakkorama’daki kadın ve erkek koleksiyonlarını tıkla, keşfet.