Vakkorama Paper | Tokyo Callıng: Pure Taste by Takashı Murakamı
6512
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6512,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Tokyo Calling: Pure Taste by Takashi Murakami

 

Artık dünyada pek çok örnekleri olduğu gibi ünlü ve renkli Japon sanatçının imzasını taşıyan bir odası var. Takashi Murakami’nin yaratıcılığıyla tasarlanan ve sanatçının ünlü eserlerinden birer seçkinin yer aldığı odada konaklamak bu ay itibariyle mümkün. Bu konaklama deneyimine Murakami’nin sanat yaklaşımından ilhamla tasarlanan bir akşam yemeği deneyimi de dahil!

 

Odanın kapısından girdiğiniz andan itibaren şöyle hızlı bir bakış atınca, sanatçının 14 eseri tek tek gözünüze çarpıyor. Üstelik eserler sizi yalnızca duvarlardan selamlamıyor, Murakami’nin imzası haline gelmiş çiçek motifinden hareketle tasarlanmış kutularda şampanya ikramı veya çiçek temalı bir akşam yemeği de cabası.

 

Grand Hyatt Tokyo, Murakami’nin sanatına doyarken harika bir konaklama deneyimi yaşamanın yanında farklı bir opsiyon da sunuyor: Fransız mutfağında akşam çayı. Elbette o da çiçek temalı. 31 Mart’tan itibaren rezervasyon yapılabilen çay deneyimi, aynı zamanda eve de götürülebiliyor. Kısacası Murakami ve çiçekleriyle deneyimin sınırı yok.

 

 

Category
V/LOVE