Vakkorama Paper | We Are One: A Global Fılm Festıval
5762
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5762,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
KÜLTÜR-SANAT

We Are One: A Global Film Festival

 

Cannes’dan Sundance’e, Venedik’ten Berlin ve Saraybosna Film Festivallerine sinefillerin gözü 29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında dijitalde gerçekleşecek tarihi toplu festival kumpanyasında.

 

Koronavirüs salgını nedeniyle yapılamayan veya ertelenen film festivalleri, “We Are One: A Global Film Festival” adıyla tek bir çatı altında toplandı. Cannes, Berlin ve Venedik de dahil olmak üzere 20 film festivalinin bir araya geleceği online programı, 29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Online film festivaline dahil olan festivallerin tam listesi


Annecy Animasyon Festivali, New York, Berlin ve BFI Londra Film Festivalleri, Cannes, Sundance, Venedik, Tribeca, Sydney, Toronto ile Tokyo Uluslararası Film Festivalleri, Guadalajara Uluslararası Film Festivali, Uluslararası Film Festivali ve Ödülleri Makao (IFFAM), Kudüs ve Mumbai Film Festivalleri, Karlovy Vary Uluslararası Film Festival, Locarno Film Festivali, Marakeş Uluslararası Film Festivali, San Sebastian ve Saraybosna Film Festivali.

 

Bong Joon-ho gibi adından söz ettiren yönetmen ve oyuncularla söyleşilerin de festivalin ayrıntılı programı burada. Festival süresince toplanan gelir COVID-19 yardım fonlarına aktarılacak.