Vakkorama Paper | WestWorld’ün yeni sezonuna geri sayım
5473
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5473,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

WestWorld’ün yeni sezonuna geri sayım

 

WestWorld’ün 15 Mart’ta vizona girecek yeni sezonu için Emmy ödüllü efsane dizinin yaratıcılarından Jonathan Nolan “Blader Runner, bu sezon en büyük ilham kaynaklarından biri” açıklamasını yaptığından beri, işler kızıştı. Birkaç gün önce paylaşılan yeni sezon posteri ise WestWorld’de yepyeni bir dönemin sinyallerini veriyor. Yeni sezona dair konuşulan ve bilmeniz gereken her şeyin kısa bir özeti, burada.

 

Bu hafta yüklenen son trailer’dan (aşağıda) çıkan notlar: Nazi Almanya’sından, küçük bir kasaba yaşamına, robotlarla tehlikeli yakınlaşmalardan işbirliklerine, görünen o ki bizi tema parkının dışında seyredecek, dünya tarih akışında bir ileri bir geri sürpriz detaylarla sürükleyici bir akış bekliyor.

 

Yeni sezonda oyuncu kadrosuna katılan Breaking Bad yıldızı Aaron Paul, Master of None’ın yaratıcısı Lena Waithe gibi isimlerin + “Vincent Cassell” için biçilmiş roller, şimdiden merak konusu.

 

Tagline ile kapanış: “Free will is not free” (Özgür irade özgür değildir). 

 

 

 

 

Category
KÜLTÜR-SANAT