Vakkorama Paper | Who to follow on Instagram: Wallpaper’lar için takibe alın
5352
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5352,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Who to follow on Instagram: Wallpaper’lar için takibe alın

 

Instagram’ın en sevdiğimiz yanlarından biri, bizi dünyanın dört bir yanından fikirler, sözler ve desenlerle buluşturması; sanatçılar ve illüstratörlerin günlük uğraşlarıyla yakınlaştırması. Artık pek çok illüstratör ve sanatçı Instagram’a özel işler de üretiyor.

 

Give-away wallpaper’lar, motivasyonumuzu yükselten sözler ve illüstrasyonlar paylaşan hesaplardan son dönemdeki favorilerimizi derledik!

 

Morgan Harper Nichols -bir milyonun üzerinde takipçi sayısıyla, onlardan biri…

 

1- Sayısı bir milyonun üzerindeki takipçilerinden gelen gerçek hikayeleri ve mektupları, suluboya desenlerle illüstrasyon günlüğüne dahil eden Morgan Harper Nichols’ı, neşeli renk paleti ve abstract desenlerle derlediği wallpaper koleksiyonu ve resmettiği mini hikayeler için takibe alın.

 

2- Dani DiPirro’nun Instagram’daki PositelyPresent hesabı, “good vibes only” modu destekleyecek çizimler, desenler ve sözlerle dolu. DiPirro, takipçileriyle aynı zamanda günlük dozda ilham verecek fikirler, minik okuma önerileri, ve telefonunuza ekran görüntüsüyle kaydedebileceğiniz wallpaper’lar paylaşıyor.

 

3- Whitney Lowe, Instagram’da her gün bir wallpaper paylaşan yaratıcı isimlerden bir diğeri. Günlük paylaşımlarını @ScribbleDevos hesabından takibe alabilir, highlight bölümüne pinlediği wallpaper koleksiyonuna dadanabilirsiniz.

 

4- Gentle Reminders ise, iyilik, zindelik ve mutluluk aşılayacak sözler ve çizimlerle günlük akışınıza bir doz çocuksu bir iyilik katıyor. Takibe almak isterseniz, Instagram’daki kullanıcı adı @littleharthlings

 

5- “You did the best you could today, and that is good enough!” gibi motivasyonunuzu artıracak sözleri telefon ve tablet ekranına taşımayı seviyorsanız, @QuotesbyChristie hesabını takibe alın. Pop renklerde farklı fontlarda her güne bir söz düşüyor bu hesapta!.