Vakkorama Paper | Yeni bağımlılığımız: Byte
5395
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5395,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Yeni bağımlılığımız: Byte

 

Yakın geçmişimizin popüler uygulaması Vine’ın kurucularından Dom Hofmann, Byte ismindeki yeni uygulamasını yayınladı. Vine ile benzer olarak 6 saniyelik videolar çekmeye olanak sağlayan Byte, uygulamanın devamı olarak tanımlanıyor. Biz onu 2019 baharında bekliyorduk ama… Sessizliğin bozulduğuna memnunuz.

 

An itibariyle iOS ve Android için kullanılabilir olan uygulama, Hofmann’ın planlarına göre yaklaşık bir yıl kadar önce hayatına başlayacaktı ancak şartlar bir miktar gecikmeyi mecbur kıldı. Byte, birçok yönüyle atası Vine’a benzetiliyor ancak temel farklı, kullanıcıların kendilerine has soundtrack’ler yaratıp görüntüler ve GIF’lere ekleyebilmeleri. Vine’ı özleyenler, TikTok’tan bunalanlar ya da her şeye sıfırdan başlamak isteyenler için, Byte birebir.

Category
TEKNOLOJİ