Vakkorama Paper | Yeni yemek deneyimi
5749
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5749,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE

Yeni yemek deneyimi


Restoran, kafe gibi toplu buluşma alanlarının aşamalı olarak pandemi sonrası kullanıma açılması için yeni tedbirler, planlar ve standartlar oluşturulmaya devam ederken, yeni yaşama adaptasyon için konsept fikirler hayata geçiriliyor.

 

Kapasite sınırlaması, masa ve servis düzenindeki trafik ve yoğunluğun azaltılmasının yanı sıra tasarımcılar mekanları fiziksel olarak daraltmadan kişisel mesafeyi daha korunaklı hale getirecek seperasyon sistemleri üzerine de kafa yoruyor.

 

Christophe Gernigon’un imzasını taşıyan PLEX’EAT, minimal koruma kalkanları oluşturan bir siperlik sistemi. Sokakta ve marketlerde maske yerine kullanılan siperliklerin masa düzenine uyarlanmış hali. Dev avizeler gibi tavandan sarkan siperlikler, yemek yerken sizi ve tabağınızı korumaya alacak yükseklikte.

 

Plex’Eat hakkında daha fazla bilgi burada.