Vakkorama Paper | Yüz için stıckerlar: Yeni nesil anti-akne akımı
5891
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5891,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE, MODA

Yüz için stickerlar: Yeni nesil anti-akne akımı


Bu fotoğrafların BurningMan ve benzeri festivaller için yapılan hazırlıklara ait olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yüz için sticker’lar renkli ve taşlı seçeneklerle bu yıla kadar festival modasının vazgeçilmez aksesuarlarını oluştururken, artık sivilceleri kapatmak için tasarlanan sticker’lar olarak karşımızda. İnatçı aknelerinizi renkli bir şekilde bu sticker’lar yardımıyla kamufle edebilir, enfeksiyon oluşumuna karşı mücadelede destek timi olarak başvurabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz noktalar üzerinde de etkili.


Özellikle de karantina döneminde cilt problemleriniz arttıysa, stresin ve yüz maskesi kullanımının sebep olduğu ‘Maskne’leriniz üzerinde iyileştirici etkiye sahip sticker’lara bir şans verin. (Maske kullanımı nedeniyle tetiklenen sivilce oluşumu ve akneler ‘Maskne’ olarak adlandırılıyor.)

 

Akne tedavisi için yepyeni bir yöntem olarak nitelendirilen bu sticker’lar, K-Beauty olarak dünyayı etkisine alan kozmetik inovasyonundan ilhamla ve hareketle tasarlandı. Acil durumlar için ideal. Mineral ve vitamin desteğiyle, aknenin çevresinde ve üzerinde yoğun bir tedavi sağlıyor.

 

Yazın hareketli ruhuna ayak uyduran renkli, taşlı ve su geçirmez alternatiflerin yanı sıra dikkat çekmeden sivilceleri kapatan transparan ve ten renginde seçenekler de mevcut. Kendini belli etmeyen renkleriyle görüntülü toplantılarda makyaj veya kapatıcı kullanımı yerine tercih ediliyor.